e-Təbib mobil tətbiqi
İcbari Tibbi Sığorta Agentliyinin sifarişi əsasında A2Z Technologies tərəfindən hazırlanan E-Tabib mobil tətbiqi hər bir vətəndaşın öz sağlamlıq statusuna nəzarət edə bilməsi üçün nəzərdə tutulmuşdur. Mobil tətbiq Azərbaycan vətəndaşları və Azərbaycanda müvəqqəti/daimi yaşayış icazəsi olan şəxslər tərəfindən istifadə oluna bilər. Tətbiqin həm Android, həm də IOS versiyası mövcuddur.
Asan loqin və ya şəxsi mobil nömrə ilə qeydiyyatdan keçərək COVİD-19 ilə bağlı ümumi statistik məlumatlar, şəxsi məlumatlarınızı və laboratoriya nəticələrinizi görməklə yanaşı, xəstəxanalar, tibbi xidmətlər, reseptlər, vaksinasiya və s. bölümlərdən faydalana bilərsiniz.
Qeyd edək ki, A2Z Technologies tərəfindən hazırlanmış mobil tətbiq daim yenilənir və ictimai tələblərə uyğun formalaşır.

E-Tabib mobile application developed by A2Z Technologies on the order of the Compulsory Medical Insurance Agency
E-Tabib mobile app is designed for each citizen to monitor his health status. The mobile application can be used by citizens of Azerbaijan and persons with temporary/permanent residence permits in Azerbaijan. The application is available in both Android and IOS versions.
By registering with an easy login or personal mobile number, you can view general statistics related to COVID-19, personal information and laboratory results, as well as benefit from hospitals, medical services, prescriptions, vaccinations and other sections.
It should be noted that the mobile application developed by A2Z Technologies is constantly updated and formed according to public requirements.